Cariere in magazinele Ambient

Obiectivul politicilor de resurse umane Ambient este de a atrage, integra, dezvolta și motiva fiecare angajat al companiei conform valorilor Ambient. Dorim să creăm și să menținem un spirit puternic de echipă dar și un standard înalt de performanță în așa fel încât angajații companiei să fie mândrii de apartenența lor la echipa Ambient.

Valorile companiei sunt și valorile angajaților Ambient: Profesionalism, Pro-activitate, Atenția pentru client, Eficiență, Spirit de echipă.

Sloganul firmei noastre este „casa casei tale” prin urmare, bine ai venit la noi acasă, bine ai venit la tine acasă!

Alătură-te echipei Ambient trimitand un CV pe adresa de e-mail: recrutare@ambient.ro

Joburi active

Candidatul ideal:

Cautam o persoana cu atitudine proactiva si experienta in domeniul vanzarilor care sa se alature echipei noastre!

Responsabilitati:

  • Prospectarea pietei cu scopul de a identifica noi clienti;
  • Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora;
  • Mentinerea și dezvoltarea portofoliului de clienti.

 Oferim:

  • Pachet salarial format din parte fixa si bonusuri din vanzari;
  • Masina de serviciu;
  • Mediu de lucru placut, in care sunt recompensate performantele.

  • Atitudine proactiva, orientatre catre client;
  • Abilitati de relationare si comunicare;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Experienta in domeniul vanzarilor / retail constituie un avantaj;

 Responsabiliati:

  • Identificarea nevoilor clientilor;
  • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite solutii de amenajari.

 Beneficii:

  • Pachet salarial format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
  • Posibilitatea de invatare si promovare profesionala.

Căutăm o persoană cu experiență în vânzări și/sau achiziții, atitudine proactivă și bune abilități de comunicare!

Responsabilități:

  • Negocierea contractelor comerciale cu furnizorii
  • Prelucrarea comenzilor în sistem
  • Optimizarea stocurior
  • Management de Categorie

Beneficii:
  • Pachet salarial format din salariu fix, tichete de masă și bonusuri trimestriale în funcție de îndeplinirea obiectivelor;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei echipe dinamice.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul la recrutare@ambient.ro sau sună la: 0770/937.736.